Faturalı

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
1 Yıldızlı Çırak
nokmen
İleti Sayısı: 6

Tarife değiştirirken Vodafone şubesinden ücret aldılar.

Merhaba. Bundan 1 ay kadar önce 1TL + 12 ay taahhüt ile tarifemi 2 katına çıkardım. Ancak bunu yaparken Sultanbeyli Fatih Cad. şubesinde benden 3 TL ücret aldılar. Ödedim ama şaşırdım. Bu neyin ücretidir? Normal midir? Neden alınmaktadır?

Klasik olacak ama, önemli olan 3TL değil, kandırılma hissinin dayanılmaz hafifliği (ya da ağırlığı) !!!! 

5 kuruş da alsalardı bu mesajı yazıp sorardım. Umarım (varsa) gayriciddi bir uygulamanın önüne geçmenize yardımcı olurum.

Mesaj 1 / 2 (1.120 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Admin
Serap
İleti Sayısı: 5.573

Ynt: Tarife değiştirirken Vodafone şubesinden ücret aldılar.

Merhaba nokmen,

Forum üzerinden daha önce bizimle paylaşmış olduğun numaranı kontrol ettiğimde, belirtmiş olduğun kampanyaya katılmadığını görüntüledim. Gerekli kontrolü yapabilmemiz için GSM numaranı Cep Merkezi'nin tam adını tarafımıza özel mesaj yoluyla iletmeni rica ederim.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

nokmen yazdı:

Merhaba. Bundan 1 ay kadar önce 1TL + 12 ay taahhüt ile tarifemi 2 katına çıkardım. Ancak bunu yaparken Sultanbeyli Fatih Cad. şubesinde benden 3 TL ücret aldılar. Ödedim ama şaşırdım. Bu neyin ücretidir? Normal midir? Neden alınmaktadır?

Klasik olacak ama, önemli olan 3TL değil, kandırılma hissinin dayanılmaz hafifliği (ya da ağırlığı) !!!! 

5 kuruş da alsalardı bu mesajı yazıp sorardım. Umarım (varsa) gayriciddi bir uygulamanın önüne geçmenize yardımcı olurum.

Mesaj 2 / 2 (1.114 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.