Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
1 Yıldızlı Çırak
muzaffers
İleti Sayısı: 5

Tarife Değişikliği

Merhabalar;

Vodafone abonesiyim, Cep avantaj Heryöne tarifesindeyim. Red Classic tarifesine 12 ay taahütlü olarak geçmek istiyorum. Fatura kesim tarihi her ayın 15'i. Tarife değişikliği için bugün başvuru yaparsam ik tarife ücretini de ödemem mi gerekiyor ?

"Uyarı:
Anlik yapilan tarife degisikliklerinde, eski ve yeni tarifenizin toplu süre ücreti veya aylik sabit ücreti her iki tarife için de çikacaktir.
"

Böyle bir uyarı mesajı alıyorum, fazladan bu ücreti ödememek için ne yapmam gerekiyor, teşekkürler.

Mesaj 1 / 2 (830 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Vodafone Çalışanı
Müge
İleti Sayısı: 7.603

Ynt: Tarife Değişikliği

Merhaba muzaffers,

Tarife değişikliğini fatura dönemi içerisinde yapman halinde mevcuttaki tarife ücretin ve yeni tarife ücretin yansımaktadır. Çift fatura yansımaması için fatura kesim tarihinden 1 gün önce işlem yaparsan yeni tarifenin yalnızca 1 günlük ücreti yansıyacaktır.

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkür ederiz.

Vodafone Forum Ekibi

muzaffers yazdı:

Merhabalar;

Vodafone abonesiyim, Cep avantaj Heryöne tarifesindeyim. Red Classic tarifesine 12 ay taahütlü olarak geçmek istiyorum. Fatura kesim tarihi her ayın 15'i. Tarife değişikliği için bugün başvuru yaparsam ik tarife ücretini de ödemem mi gerekiyor ?

"Uyarı:
Anlik yapilan tarife degisikliklerinde, eski ve yeni tarifenizin toplu süre ücreti veya aylik sabit ücreti her iki tarife için de çikacaktir.
"

Böyle bir uyarı mesajı alıyorum, fazladan bu ücreti ödememek için ne yapmam gerekiyor, teşekkürler.

Mesaj 2 / 2 (815 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.