Faturalı

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
1 Yıldızlı Çırak
Batuhan
İleti Sayısı: 8
Kabul Edilen Çözüm

Hesabını Bilen Tarife(!)

Hesabını Bilen Tarifeler      
  Hesabını Bilen Mini Hesabını Bilen Midi      
Aylık Sabit Ücret 15 TL 25 TL      
Her Yöne Dakika 200 dk 500 dk      
Her Yöne Mesaj 20 SMS 50 SMS      
İnternet 20 MB İnternet 50 MB İnternet      
Paket Aşımı YOK      

PAKET AŞAMAMA
Hesabını Bilen Tarifeler'deki aylık paketinizin tamamını kullandığınızda hattınız bir sonraki fatura dönemine kadar yalnızca dışarıdan gelen arama ve mesajlara açık olacak şekilde kalıyor. Böylece farkında olmadan paketinizi aşamıyorsunuz.

TEK MESAJLA EK PAKET ALMA
Eğer ayın geri kalanında kullanımınıza devam etmeniz gerekiyorsa veya paketinizle sahip olduğunuz avantajlar haricinde kullanım yapmanız gerekiyorsa, 7999'a EKLE yazıp göndereceğiniz ücretsiz bir SMS yoluyla hemen 5 TL'lik Ek Paket alabiliyor ve bu paketi tüm iletişim ihtiyaçlarınızda kullanabiliyorsunuz.

Üstelik Ek Paket'ten yapacağınız her yöne konuşmalarınızın dk'sı da yalnızca 10 kr.

İstediğiniz zaman ve ayda istediğiniz kadar alabileceğiniz Ek Paket(ler)inizin bakiyesini BAKIYE EK yazıp 7999'a ücretsiz göndererek öğrenebiliyorsunuz.

***(EN İYİ ÖZELLİĞİ BU OLUYOR) ANLIK PAKET SORGULAMA *7999#
Faturalı bir tarifede gecikmesiz, gerçek zamanlı yani ANLIK sorgulama imkanı vermesiyle de Türkiye'de bir ilk olan Hesabını Bilen Tarifeler'de, paketinizde O AN ne kadar kaldığını *7999#'yi ücretsiz arayarak öğrenebiliyorsunuz. *7999#'yi arayarak yaptığınız sorguda, ekranda göreceğiniz servis mesajındaki bilgi size 48 saat veya 24 saat öncesinin değil, o anın bilgisini veriyor. Böylece kullanımınızın güncel durumunu devamlı takip edebiliyorsunuz.

CEP LİRA YÜKLEYEBİLME
Tarifenizle aylık paketiniz bittiğinde veya haricinde kullanım yapmak için ücretsiz bir SMS'le Ek Paket satın alabileceğiniz gibi, bu ihtiyaçlarınız için faturasız abonelerin yaptığı gibi Cep Lira da yükleyebilirsiniz. Bunu tüm Cep Lira yükleme kanallarından yapabilir, yüklediğiniz Cep Lira'ların bakiyesini de *123#'yi ücretsiz arayarak öğrenebilirsiniz.

• Tarife dahilinde verilen dakika, SMS ve internet'in Ek Paket ve Cep Lira'ya göre kullanım önceliği bulunmaktadır. Ek Paket'in Cep Lira'ya göre kullanım önceliği bulunmaktadır.
  • Ek Paket ve Cep Lira'dan kullanımlar için geçerli olan yurtiçi konuşma, mesajlaşma ve internet kullanım birim ücretleri aşağıdaki gibidir:
    Yurtiçi heryöne arama ücreti: 0,10 TL / DK
    Yurtiçi heryöne arama ücretlendirme periyodu: 6 Sn
    Yurtiçi heryöne SMS ücreti: 0,41 TL /Adet
    Yurtiçi heryöne MMS: 0,80 TL /Adet
    Yurtiçi internet ücreti: 0,25 KR/ 1 KB
    Yurtiçi internet ücretlendirme periyodu: 1 KB
    Yurtdışına SMS ücreti: 0,75 TL /Adet
    Yurtdışına MMS ücreti: 2,4 TL /Adet
    Yurtdışına doğru yapılan aramalar mevcut faturalı aboneler için uygulanan fiyatlar geçerlidir.

BEN ŞUAN HESABINI BİLEN MİNİ TARİFESİNİ KULLANIYORUM AYLIK 200DK 20 SMS 20MB İNTERNETİM VAR.SİZCE İYİ Mİ YAPTIM?SMS PAKETİYLE 24TL AYLIK FATURAM OLUYOR.25 LİRAYA GENÇ AVANTAJ VAR BİLİYORUM AMA BAKİYE SORGULAMA YAPILDIĞINDA 2 GÜN ÖNCEKİ DURUMU BİLDİRİYOR.BU NEDENLE BU TARİFEYİ SEÇTİM. YORUMLARINIZI BEKLİYORUM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.. :smileyhappy:
Mesaj 1 / 128 (17.350 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Vodafone Çalışanı (Emekli)
Caner
İleti Sayısı: 134

Ynt: Hesabını Bilen Tarife(!)

[ Düzenlendi ]

200 dkyı yeterli buluyorsanız doğru tercih bence

Mesaj 2 / 128 (17.334 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak
Batuhan

evet yetiyor.en iyi tarafı da anında bakiye sorgulama diye düşünüyorum ve paket aşamama da cabası. teşekkürler vodafone :smileyvery-happy:

Mesaj 3 / 128 (17.326 Görüntüleme)
Çırak
enofadov
İleti Sayısı: 4

25tl den baska ücret olmayacaktı hani? güncel faturam suan 26,21tl. 444 veya ücretli servisleride aramadım.

Mesaj 4 / 128 (17.303 Görüntüleme)
Çırak
Migratory
İleti Sayısı: 1

1,10 kuruşluk devletin her aboneden tahsil ettiği vergi var onuda ekleyin lütfen :smileyhappy:

Mesaj 5 / 128 (17.296 Görüntüleme)
Çırak
Libitinia
İleti Sayısı: 1

Kesinlikle senin için doğru bir tercih olmuş.200 Dk'nın yetmediği sürecede anında ek paket alıp kullanmaya devam edebilirsin.

Mesaj 6 / 128 (17.276 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak
Batuhan

nasıl yani vergiler dahil toplam ücret 15 diye biliyorum.keriz yerine mi koyuluyoruz acaba?

Mesaj 7 / 128 (17.267 Görüntüleme)
Kalfa
angelish
İleti Sayısı: 18

Belirtilen fiyatlara KDV (%18) ve ÖİV (%25) dahildir.

1,21 TL kullanım vergisidir arkadaşlar ve tüm faturalı ve faturasız hatlar aktif kaldığı sürece kesilen bir tutardır.

Sonuç olarak aktif bir hat üzerinden devletin adlığı farklı türde vergiler mevcut.

vergilerle ilgili detaylara burdan bakabilirsiniz

http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/tarifeler.vergiler.php

Mesaj 8 / 128 (17.261 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak
Ascetic
İleti Sayısı: 6

İyi güzel tarifelerde dakikası, interneti ve mesaj hakkı daha fazla olan 30'luk ya da 35'lik şekilleri de olsa çok daha iyi olurdu

Mesaj 9 / 128 (17.253 Görüntüleme)
Çırak
SedatBol
İleti Sayısı: 3

Hesabını Bilen Tarifelerde Sms bittikten sonra sms gönderiliyor mu?

Ör: hesabını bilen midi kullanıyorum. 50 sms im var. 50 mb internetim var. smslerim  bittiğinde de dakika gibi duruyorm mu yoksa ücretli olarak devam mı ediyorum? Aynı durum internet paketi içinde geçerli.

Mesaj 10 / 128 (17.259 Görüntüleme)