Faturalı

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
Dirsehan
İleti Sayısı: 1

Hesabını Bilen Tarife ek paket satın alma SMS'leri

[ Düzenlendi ]

Ben faturalı hesabını bilen tarife kullanıcısıyım. Ayda 50 Mb internet hakkım var ve bana yetiyor. AMAAAAA. Otamatik mesaj servisinden sürekli 6 liraya internet alın diye mesaj geliyor. 4 defa müşteri hizmetlerini aradım. ikisinde ulaşamadım ikisinde ulaştım ve tabii her seferinde bir sürü para ödedim. Bu mesajları almak istemediğimi söyledim İki seferdede  bir daha gelmeyecek dediler ama hala devam ediyor. Mesajlarımı kapatsam önemli mesajlarım oluyor kapatmasam sürekli mesaj geliyor. Artık sinirlerim bozuldu. Bu sizin yaptığınız bıktırarak zorla mesaj aldırma politikasımı bilmiyorum. Ama BEN ARTIK HATTINIZLA İLGİLİ HİÇ BİR MESAJ ALMAK İSTEMİYORUUUUUUUUUUUUU....

25 temmuz itibarı ile 4440542 den gelen son beş mesaj saatlerini yazıyorum.

''hepside aynı mesaj 6 tl ye EKLE yaz 7999 agönder internet al içerikli''

25 temmuz 22,49

25 temmuz 23,04

25 temmuz 23,20

25 temmuz 23,35

25 temmuz 23,52

ve hala devam ediyor.

ALMIYORUM KARDEŞİM ALMAK İSTEMİYORUM. İLLA HATTIMIMI DEĞİŞTİREYİM,  DAVAMI EDEYİM? YADA MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ BİR DAHA ARAYIM SÖMÜRÜLEYİMMİ SİZE. MECBURMUYUM ALMAYA. İNSANI CANINDAN BEZDİRİYORSUNUZ.

4 GÜNDE İLLA İNTERNET AL DİYE 230 MESAJ GELİRMİ. BU DURUM ÇÖZÜLMEZSE HAKKINIZDA TAZMİNAT DAVASI AÇACAĞIM VE AYRICA TELEFON KAYITLARIMI BÜTÜN SOSYAL MEDYADA YAYINLAYACAĞIM BİLGİNİZ OLSUN.............

Mesaj 1 / 2 (1.441 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Moderator
Yusuf
İleti Sayısı: 8.390

Ynt: Hesabını Bilen Tarife ek paket satın alma SMS'leri

Merhaba Dirsehan,

Belirtmiş olduğun SMS'leri almanın tek nedeni cihazının internete girmeyi deniyor olmasıdır. Dilersen buradan bilgisine ulaşabileceğin tarifene ek internet paketlerini satın alabilir ya da paketin yenilenene kadar cihazının internet erişimini kapatabilirsin.

Aynı konu hakkındaki farklı soru, sorun ve önerilerini daha önce burada açılan başlık üzerinden iletebilir, farklı konular ile ilgili uygun başlık altında paylaşımda bulunabilirsin.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

Dirsehan yazdı:

Ben faturalı hesabını bilen tarife kullanıcısıyım. Ayda 50 Mb internet hakkım var ve bana yetiyor. AMAAAAA. Otamatik mesaj servisinden sürekli 6 liraya internet alın diye mesaj geliyor. 4 defa müşteri hizmetlerini aradım. ikisinde ulaşamadım ikisinde ulaştım ve tabii her seferinde bir sürü para ödedim. Bu mesajları almak istemediğimi söyledim İki seferdede  bir daha gelmeyecek dediler ama hala devam ediyor. Mesajlarımı kapatsam önemli mesajlarım oluyor kapatmasam sürekli mesaj geliyor. Artık sinirlerim bozuldu. Bu sizin yaptığınız bıktırarak zorla mesaj aldırma politikasımı bilmiyorum. Ama BEN ARTIK HATTINIZLA İLGİLİ HİÇ BİR MESAJ ALMAK İSTEMİYORUUUUUUUUUUUUU....

25 temmuz itibarı ile 4440542 den gelen son beş mesaj saatlerini yazıyorum.

''hepside aynı mesaj 6 tl ye EKLE yaz 7999 agönder internet al içerikli''

25 temmuz 22,49

25 temmuz 23,04

25 temmuz 23,20

25 temmuz 23,35

25 temmuz 23,52

ve hala devam ediyor.

ALMIYORUM KARDEŞİM ALMAK İSTEMİYORUM. İLLA HATTIMIMI DEĞİŞTİREYİM,  DAVAMI EDEYİM? YADA MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ BİR DAHA ARAYIM SÖMÜRÜLEYİMMİ SİZE. MECBURMUYUM ALMAYA. İNSANI CANINDAN BEZDİRİYORSUNUZ.

4 GÜNDE İLLA İNTERNET AL DİYE 230 MESAJ GELİRMİ. BU DURUM ÇÖZÜLMEZSE HAKKINIZDA TAZMİNAT DAVASI AÇACAĞIM VE AYRICA TELEFON KAYITLARIMI BÜTÜN SOSYAL MEDYADA YAYINLAYACAĞIM BİLGİNİZ OLSUN.............

Mesaj 2 / 2 (1.420 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.