Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
asas51
İleti Sayısı: 2

Faturaya Ek Telefon almak

Merhabalar , Ben faturaya ek Nokia Lumia 925 almak istiyorum , benim hattım türkcell , hattımı vodafone faturalı ya geçirsem , herhangi bir şekilde yararlanabilirmiyim ? tarifeye ek telefon kampanyasından ?

Mesaj 1 / 4 (2.831 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
5 Yıldızlı Ustabaşı
HamdullaH
İleti Sayısı: 4.898

Ynt: Faturaya Ek Telefon almak

Merhaba asas51

Numaranızı Vodafone Faturalı ve kampanya dahilindeki tarifelerden herhangi birisini seçerek Kredi kartlı kampanyaya dahil olabilirsiniz.Kampanya dahilindeki tarife bilgilerine buradan ve kredikartlı kampanya koşullarının tüm detaylarına ise buradan ulaşabilirsiniz.

''asas51 yazdı:

Ben faturaya ek Nokia Lumia 925 almak istiyorum , benim hattım türkcell , hattımı vodafone faturalı ya geçirsem , herhangi bir şekilde yararlanabilirmiyim ? tarifeye ek telefon kampanyasından ? ''

Mesaj 2 / 4 (2.824 Görüntüleme)
Çırak
asas51
İleti Sayısı: 2

ben vodafone lumia 925 konusunda böyle birşey gördüm bu konudada açıklama yaparmısınız ?

Link : http://cepmerkezi.vodafone.com.tr/handset/nokia-lumia-925

Kampanya esaslarındaki bir yazı dikkatimi çekti 

*: Kampanya Esasları:

1.Kampanyaya sadece ACAİP Telefon kampanyası kapsamındaki Nokia Lumia 925 cihazını Red tariflelerinden biriyle  kampanyalı alan Vodafone aboneleri ve numara taşımayla gelip Red tarifelerinden biriyle Nokia Lumia 925 telefon kampanyasına katılan aboneler için geçerlidir. 
_
yani bu ne demek ben vodafone ye geçtiğim an red tarifesine ek lumia 925 alabilirmiyim ? Kredi kartsız almanın yolu yokmu taksitle ?
Mesaj 3 / 4 (2.821 Görüntüleme)
5 Yıldızlı Ustabaşı
HamdullaH
İleti Sayısı: 4.898

Kredi kartsız kampanya ya dahil olabilmeniz için son 12 aylık Vodafone faturalı hat abonesi olmanız ve düzenli fatura ödemeniz gereklidir.Bunun dışındaki koşullarda kampanya ya kredi kartlı dahil olabilirsiniz.

''asas51 yazdı:

ben vodafone lumia 925 konusunda böyle birşey gördüm bu konudada açıklama yaparmısınız ?

Link : http://cepmerkezi.vodafone.com.tr/handset/nokia-lumia-925

Kampanya esaslarındaki bir yazı dikkatimi çekti 

*: Kampanya Esasları:

1.Kampanyaya sadece ACAİP Telefon kampanyası kapsamındaki Nokia Lumia 925 cihazını Red tariflelerinden biriyle  kampanyalı alan Vodafone aboneleri ve numara taşımayla gelip Red tarifelerinden biriyle Nokia Lumia 925 telefon kampanyasına katılan aboneler için geçerlidir. 
_
yani bu ne demek ben vodafone ye geçtiğim an red tarifesine ek lumia 925 alabilirmiyim ? Kredi kartsız almanın yolu yokmu taksitle ?''
Mesaj 4 / 4 (2.815 Görüntüleme)