Faturalı

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
SukruS
İleti Sayısı: 1
Kabul Edilen Çözüm

Faturalı Hat Devri ve Cihaz Kampanyaları Hk.

Merhaba

Yaklaşık 1 yıldır Vodafone faturalı hat abonesiyim. Lakin hat benim değil de aile fertlerinden birine ait. Önümüzdeki günlerde Vodafone'nun sunmuş olduğu cihaz kampanyalarının birinden yaranlanmak istiyorum. Bildiğiniz üzere cihaz kampanyalarında 8 ay fatura ödeme zorunluğu ile ilgi bir şart bulunmakta. Konu ile paralel olarak üç tane sorum olacak.

* Hat sahipliğini kendime aldığım takdirde hattım yeni bir hat gibi mi işlem görüyor?

* İlk sorunun cevabı hayır ise hattın devrini gerçekleştirdikten sonra cihaz kampanyasından sorunsuz bir şekilde (Hiç bir ücret ödemeden) yararlanabilir miyim?

* İlk sorunun cevabı evet ise hattımın mevcut sahibi kendi üstüne olan başka bir numara üzerinden hali hazırda bir kampanyadan yararlandı. Aynı şekilde kendi üstüne olan farklı bir numara ile kampanya katılım şartlarına uyduğu varsayılarak yararlanabilir mi?

Teşekkür Ederim.

Mesaj 1 / 2 (2.724 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Admin
Serap
İleti Sayısı: 5.573

Ynt: Faturalı Hat Devri ve Cihaz Kampanyaları Hk.

Merhaba SukruS,

Öncelikle devir işleminde yeni hat işleyişi geçerli olmaktadır. Dolayısıyla devir işlemi yaparak hattı kendi adına aldığın takdirde, kampanyaya kredi kartı kullanarak dahil olabilirsin. Ancak, devir yapılmadan mevcut hattın yasal sahibi cihaz kampanyasına dahil olmak isterse, başka aboneliğinin olduğu cihaz kampanyası varsa bu işlem mümkün olmayacaktır. 

Şayet, kampanyaya katılacak olan hat, kredi kartsız kampanya kriterlerinden ilk ikisine uyuyor ancak 350 TL fatura kriterine uymuyorsa, hat sahibinin diğer hattı üzerindeki taahhüt de sona erdiyse, referans göstererek kredi kartı ile katılım sağlayabilir.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

SukruS yazdı:

Merhaba

Yaklaşık 1 yıldır Vodafone faturalı hat abonesiyim. Lakin hat benim değil de aile fertlerinden birine ait. Önümüzdeki günlerde Vodafone'nun sunmuş olduğu cihaz kampanyalarının birinden yaranlanmak istiyorum. Bildiğiniz üzere cihaz kampanyalarında 8 ay fatura ödeme zorunluğu ile ilgi bir şart bulunmakta. Konu ile paralel olarak üç tane sorum olacak.

* Hat sahipliğini kendime aldığım takdirde hattım yeni bir hat gibi mi işlem görüyor?

* İlk sorunun cevabı hayır ise hattın devrini gerçekleştirdikten sonra cihaz kampanyasından sorunsuz bir şekilde (Hiç bir ücret ödemeden) yararlanabilir miyim?

* İlk sorunun cevabı evet ise hattımın mevcut sahibi kendi üstüne olan başka bir numara üzerinden hali hazırda bir kampanyadan yararlandı. Aynı şekilde kendi üstüne olan farklı bir numara ile kampanya katılım şartlarına uyduğu varsayılarak yararlanabilir mi?

Teşekkür Ederim.

Mesaj 2 / 2 (2.682 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.