Faturalı

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
seliuz
İleti Sayısı: 2

FORUM YETKİLİLERİNE !!! Faturalı hatta bankamatikten tl yükleme

merhaba arkadaşıma cep bank yaparken yanlışlıkla faturalı olan hattına garanti bankasından cep tl (kontör)  gönderdim  konuyla ilgili ilk önce vodafone çagrı merkezini aradım ve muhatabın banka olduğunu söylediler  bankayı aradım ve onlarda muhatabın operatör firması olduğunu söylediler  bankanın bir şubesinde çalışan  bir tanıdık sayesinde  işlem numaralarından  ödemenin kontrolünü yaptırdım ve ödemenin  vodafon un havuzuna tüştüğünü öğrendim şimdiki sürecin vodafone genel merkezinden çözülebileceğini söylüyolar  ayrıca arkadaşımın faturalı hattının gelen faturalarında da bir değişiklik söz konusu değil . bu parayı yatıralı  ve sorunu çözemeyeli yaklaşık 3 ay oldu   yenibosnadaki genel merkezinizde  konuyla ilgilenebilicek bir birim var mı yada nası bir yol izlemem gerekiyor  bilgilendirebilirseniz sevinirim iyi çalışmalar

Mesaj 1 / 11 (1.050 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Vodafone Çalışanı
Müge
İleti Sayısı: 7.603

Ynt: FORUM YETKİLİLERİNE !!! Faturalı hatta bankamatikten tl yükleme

Merhaba seliuz,

Hattınla ilgili detaylı bilgiye ihtiyacımız olduğundan sana özel mesaj gönderdik. Kontrol eder misin?

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkür ederiz...

Vodafone Forum Ekibi

seliuz yazdı:

merhaba arkadaşıma cep bank yaparken yanlışlıkla faturalı olan hattına garanti bankasından cep tl (kontör)  gönderdim  konuyla ilgili ilk önce vodafone çagrı merkezini aradım ve muhatabın banka olduğunu söylediler  bankayı aradım ve onlarda muhatabın operatör firması olduğunu söylediler  bankanın bir şubesinde çalışan  bir tanıdık sayesinde  işlem numaralarından  ödemenin kontrolünü yaptırdım ve ödemenin  vodafon un havuzuna tüştüğünü öğrendim şimdiki sürecin vodafone genel merkezinden çözülebileceğini söylüyolar  ayrıca arkadaşımın faturalı hattının gelen faturalarında da bir değişiklik söz konusu değil . bu parayı yatıralı  ve sorunu çözemeyeli yaklaşık 3 ay oldu   yenibosnadaki genel merkezinizde  konuyla ilgilenebilicek bir birim var mı yada nası bir yol izlemem gerekiyor  bilgilendirebilirseniz sevinirim iyi çalışmalar

Mesaj 2 / 11 (1.045 Görüntüleme)
Çırak
seliuz

[ Düzenlendi ]

Hattınla ilgili detaylı bilgiye ihtiyacımız olduğundan sana özel mesaj gönderdik. Kontrol eder misin?

yazmışsınız ama ben özel mesajlara nereden bakabileceğimi bilmiyorum  hattımla ilgili istediğiniz bilgi numaramsa numaram 541*****  ama işlemi yaptığım  numaraya ihtiyacınız warsa ki bu daha mantıklı olan o da 541****** yatırdığım miktar 270 tl . Bir de ilgilendiğiniz için teşekkürler inşallah sizde çağrı merkezi gibi başınızda atıcak bir cevapla geri dönüş yapmazsınız .İyi çalışmalar

Mesaj 3 / 11 (1.037 Görüntüleme)
Moderator
MehmetA
İleti Sayısı: 11.538

Merhaba seliuz,

Konu ile ilgili sana özel mesaj gönderdim. Mesaj kutunu kontrol edebilir misin? Mesaj kutuna aşağıdaki fotoğrafta yer alan Forum Anasayfası üzerinden ulaşabileceğini hatırlatmak isterim.

original.jpg

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

seliuz yazdı:

yazmışsınız ama ben özel mesajlara nereden bakabileceğimi bilmiyorum  hattımla ilgili istediğiniz bilgi numaramsa numaram 541*****  ama işlemi yaptığım  numaraya ihtiyacınız warsa ki bu daha mantıklı olan o da 541****** yatırdığım miktar 270 tl . Bir de ilgilendiğiniz için teşekkürler inşallah sizde çağrı merkezi gibi başınızda atıcak bir cevapla geri dönüş yapmazsınız .İyi çalışmalar

Mesaj 4 / 11 (1.027 Görüntüleme)
Vodafone Çalışanı
Müge

Merhaba seliuz,

Vodafone tarafından sadece Mail Order talimatıyla yapılan hatalı ödemeler iade edilebilir. Geriye kalan her koşulda iade talebi için ilgili banka ile görüşülmesi gerekir.

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkür ederiz...

Vodafone Forum Ekibi

Mesaj 5 / 11 (1.011 Görüntüleme)
Çırak
markerade
İleti Sayısı: 1

bende kendim tl aturmak için bakala gittim net üzerinden bi sisitemden yolladılar. sürekli söyledigim kendi numaram . yine aynı sekilde yollamak için gittim numarayı verdim çıktım sonra baktım 2 3 satt oldu hala gelmedi ertesi gün oldu . gittim son rakamı yanlış girmiş. ve başka numara ya göndermiş gönderdigi kişi kontörlü kullanna biriside deyil öyle olsa geri istiyecegim . yollasın transver yapsın yada parasını yollasın. ama karşıdaki kişnin numarası faturalı. benm kontörlere nasıl ulaşmam geri alama gerekiyor nasıl bir yol izlemeliyim . yardımcı olabilecek biri varmı.

hak geçsin iştemiyorum .

Mesaj 6 / 11 (977 Görüntüleme)
Vodafone Çalışanı
Müge

Merhaba markerade,

Yükleme yaptığın yerle görüşmelisin ve kendileri yaptıkları hatayı düzeltmeliler. Tarafımızdan yapılacak farklı bir işlem bulunmuyor.

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

markerade yazdı:

bende kendim tl aturmak için bakala gittim net üzerinden bi sisitemden yolladılar. sürekli söyledigim kendi numaram . yine aynı sekilde yollamak için gittim numarayı verdim çıktım sonra baktım 2 3 satt oldu hala gelmedi ertesi gün oldu . gittim son rakamı yanlış girmiş. ve başka numara ya göndermiş gönderdigi kişi kontörlü kullanna biriside deyil öyle olsa geri istiyecegim . yollasın transver yapsın yada parasını yollasın. ama karşıdaki kişnin numarası faturalı. benm kontörlere nasıl ulaşmam geri alama gerekiyor nasıl bir yol izlemeliyim . yardımcı olabilecek biri varmı.

hak geçsin iştemiyorum .

Mesaj 7 / 11 (970 Görüntüleme)
Çırak
lazginakan

Ben de az önce benzer bir problem yaşadım. Faturalı hata TL yükledim. Şimdi nasıl geri alabilirim?
Mesaj 8 / 11 (813 Görüntüleme)
Moderator
MehmetA
İleti Sayısı: 11.538

[ Düzenlendi ]

Merhaba lazginakan,

TL'yi yüklemiş olduğun kanalı öğrenebilir miyim? Bu işlem otomatik yapılan bir yükleme kanalı mı yoksa Vodafone Cep Merkezi kanalı üzerinden mi yapmıştın?

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

lazginakan yazdı:
Ben de az önce benzer bir problem yaşadım. Faturalı hata TL yükledim. Şimdi nasıl geri alabilirim?

Mesaj 9 / 11 (789 Görüntüleme)
Çırak
lazginakan

İkisi de değil, bir bankanın Mobil Şube uygulaması üzerinden yükledim.
Mesaj 10 / 11 (778 Görüntüleme)