Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
2 Yıldızlı Çırak
KrsatByzt
İleti Sayısı: 10

Ek internet paketleri

4 gb koda aşımı yapmayan internet paketim var faturaliyım 8 ay fatura ödedim ancak 3636 ya Abone HBNET1000 yazıp yolladım ancak "bu paketi yalnızca on ödemeli hattı olan müşterilerimiz kullanabilir." şekilin de bir cevap aldım ben kodam bittiği için bu ayki faturama ek 1 gb internet almak istiyorum bana ücret ve nereye mesaj atacağım hakkında bilgi verirmisiniz acil.
Mesaj 1 / 5 (724 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Çırak
ugurozturk
İleti Sayısı: 2

Ynt: Ek internet paketleri

Maalesef aldığın paket hesabını bilen bir paket olduğu için bu pakete ek olarak alabileceğin paketler sınırlı. Saatlik günlük ve haftalık olarak paket alabiliyorsun.
Mesaj 2 / 5 (723 Görüntüleme)
Çırak
ugurozturk
İleti Sayısı: 2

ABONE SAATLIK - ABONE GUNLUK - ABONE HAFTALIK 3636 ya sms atarak bu paketlerden birini satın alabilirsin. Tavsiyem haftalık alman. Çünkü 1 gb adil kullanım kotalı olmak üzere sınırsız olarak kullanabiliyorsun. ücreti de 12 tl.

Mesaj 3 / 5 (721 Görüntüleme)
2 Yıldızlı Çırak
KrsatByzt
İleti Sayısı: 10

kardeşim haftalık aldığım da günlük ne kadar açık kaldığım hakkında bir kısıtlandır ma var mi haftalık 1 gb sadece 12 tl mi
Mesaj 4 / 5 (715 Görüntüleme)
Moderator
MehmetA
İleti Sayısı: 9.025

Merhaba KrsatByzt,

Anladığım kadarı ile Hesabını Bilen Vodem Kampanyası'ndan yararlanıyorsun. Bu kampanyada kullanım hakkın dolduktan sonra sadece saatlik, günlük ve haftalık paketler satın alabilirsin. 

Saatlik için; ABONE SAATLIK 
Günlük için; ABONE GUNLUK 
Haftalık için; ABONE HAFTALIK yazıp 3636 servisine ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsin.

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkür ederiz.

Vodafone Forum Ekibi

KrsatByzt yazdı:
4 gb koda aşımı yapmayan internet paketim var faturaliyım 8 ay fatura ödedim ancak 3636 ya Abone HBNET1000 yazıp yolladım ancak "bu paketi yalnızca on ödemeli hattı olan müşterilerimiz kullanabilir." şekilin de bir cevap aldım ben kodam bittiği için bu ayki faturama ek 1 gb internet almak istiyorum bana ücret ve nereye mesaj atacağım hakkında bilgi verirmisiniz acil.

Mesaj 5 / 5 (694 Görüntüleme)