Diğer Popüler Markalar

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
caglardemirci
İleti Sayısı: 1

general mobile internet ayarları

Merhabalar herkeze.. Yakın zamanda piyasaya çıkan General Mobile Discovery cep telefonundan aldım.Telefondan çok memnunum ama malesef mobil ağı kullanarak internete giremiyorum. Vodafone da bu telefon için bi internet ayarı yok. Adını sanını hiç duymadığım bi dünya telefon için internet ayarı var ama General Mobile Discovery için yok. Acaba varda benmi görmedim yada beceremedim.

Birileri bu konuda bana yardımcı olursa sevinirim...

Mesaj 1 / 9 (15.571 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Moderator (Emekli)
Reha
İleti Sayısı: 1.492

Ynt: general mobile internet ayarları

Merhaba caglardemirci,

Cihazınla ilgili ayarları burada bulabilir ve manuel olarak yapabilirsin. 

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

caglardemirci yazdı:

Merhabalar herkeze.. Yakın zamanda piyasaya çıkan General Mobile Discovery cep telefonundan aldım.Telefondan çok memnunum ama malesef mobil ağı kullanarak internete giremiyorum. Vodafone da bu telefon için bi internet ayarı yok. Adını sanını hiç duymadığım bi dünya telefon için internet ayarı var ama General Mobile Discovery için yok. Acaba varda benmi görmedim yada beceremedim.

Birileri bu konuda bana yardımcı olursa sevinirim...

Mesaj 2 / 9 (15.567 Görüntüleme)
Çırak
hellisturn

[ Düzenlendi ]

nedir bu ya koskoca uluslar arası şirketin bukadar basit konularla müşterileri uğraştırması bune ya telefon piyasa çıktığında müşterilerine bu hizmeti sağlamış olması lazım internet paketim kaç gündür boşuna boşuna gidiyor

Mesaj 3 / 9 (15.507 Görüntüleme)
Moderator (Emekli)
AlperC
İleti Sayısı: 506

Merhaba hellisturn,

Yukarıda yapılmış olan yönlendirmeleri dikkate alamanı rica ederim. Bu ayarların telefona yüklenmesi işlemi son derece kolaydır ve diğer marka telefonlarda da yaşanabilen bir yapılandırma gereksinimidir.

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

hellisturn yazdı:

nedir bu ya koskoca uluslar arası şirketin bukadar basit konularla müşterileri uğraştırması bune ya telefon piyasa çıktığında müşterilerine bu hizmeti sağlamış olması lazım internet paketim kaç gündür boşuna boşuna gidiyor

Mesaj 4 / 9 (15.498 Görüntüleme)
Çırak
kayıt1

Söylenildiği şekilde yaptım hala internete giremiyorum.İki gün önce avea'lıydım ve hiçbir problem yoktu.Operatörümü taşıdığıma ilk saatte pişman ettiniz.Bana yardımcı olabilir misiniz lütfen?

Mesaj 5 / 9 (15.027 Görüntüleme)
Moderator
BüşraK
İleti Sayısı: 2.535

[ Düzenlendi ]

Merhaba kayıt1,

Cihazının internet ayarlarını buradan gerçekleştirebilirsin. Reha'nın önerilerine de uyabilirsin.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

kayıt1 yazdı:

Söylenildiği şekilde yaptım hala internete giremiyorum.İki gün önce avea'lıydım ve hiçbir problem yoktu.Operatörümü taşıdığıma ilk saatte pişman ettiniz.Bana yardımcı olabilir misiniz lütfen?

Mesaj 6 / 9 (15.013 Görüntüleme)
Çırak
uyubak
İleti Sayısı: 2

bende tüm hepsini aynı şekilde yaptım ama olmadı
Mesaj 7 / 9 (7.173 Görüntüleme)
Çırak
NİCE

Yeni Cihaz aldım Genaral mobile discovery hattımı felan herşeyini taktım çalışıyor internet paketim var her siteye giriyor google youtube olsun sosyal ağlara girmiyor sadece sosyal ağlara bağlanmıyor bunun sebebi nedir ? telefona internet ayarları için yapılandırma mesajı yolluyorum geliyor şifreyi 1234 diye girin diyor o şekilde giriyorum kabul etmiyor ard arda şifre soruyor ne yapmalıyım ?

Mesaj 8 / 9 (4.333 Görüntüleme)
Moderator
CemCo
İleti Sayısı: 434

[ Düzenlendi ]

Merhaba NİCE,

Telefonun ayarlar kısmından erişim noktaları adını Vodafone Live’dan Vodafone Internet’e alman, bu işlemleri yaparken SIM kartını 2. değil 1.SIM kart paneline takman gerekiyor.  

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

NİCE yazdı:

Yeni Cihaz aldım Genaral mobile discovery hattımı felan herşeyini taktım çalışıyor internet paketim var her siteye giriyor google youtube olsun sosyal ağlara girmiyor sadece sosyal ağlara bağlanmıyor bunun sebebi nedir ? telefona internet ayarları için yapılandırma mesajı yolluyorum geliyor şifreyi 1234 diye girin diyor o şekilde giriyorum kabul etmiyor ard arda şifre soruyor ne yapmalıyım ?

Mesaj 9 / 9 (4.314 Görüntüleme)