Diğer Popüler Markalar

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
fatihzdn19
İleti Sayısı: 2
Kabul Edilen Çözüm

LG E612 L5 İnternet Ayarları

telefonumun internet ayarlaerını yapamıyorum. bu konuda acil yardımlarınızı bekliyorum teşekkür ederim...

Mesaj 1 / 28 (25.589 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Vodafone Çalışanı
GokhanO
İleti Sayısı: 265

Ynt: LG E612 L5 İnternet Ayarları

merhaba android bir cihaz kullanmaktasın

Menü - Ayarlar - Kablosuz özelligi ve aglar - Mobile sebekeler(ağlar) paket veri yada veri etkin işaretli olacak  - Erisim noktasi adlari - Menü - Yeni APN
Ad : Vodafone Internet
APN : internet

APN Tipi : default olarak girilip cihazı kapatıp açman yeterlidir sorun yaşanır ise bana özelden gsm numaranı iletirsen kontrol sağlanabilir.

Mesaj 2 / 28 (25.581 Görüntüleme)
Çırak
fatihzdn19
İleti Sayısı: 2

Merhaba İlginiz için çok teşekkür ederim GokhanO sorun çözüldü.
Mesaj 3 / 28 (25.518 Görüntüleme)
Çırak
herdem
İleti Sayısı: 1

arkadaşlar benim kontürlerimden gidiyor  internete girmiyor ücretsiz facebook paketim var ama yinede gidiyor kontürlerim acil yardım gerekli lg e612 optimums 

Mesaj 4 / 28 (25.051 Görüntüleme)
Vodafone Çalışanı
Müge
İleti Sayısı: 7.603

Merhaba herdem,

Aylık Facebook&Twitter paketindeki ücretlenme ile alakalı, daha önce paylaşılmış olan buradaki bilgileri bir gözden geçirip, bilgiler doğrultusunda deneme yapmanı öneririm.

Ayrıca, Facebook Hesap Ayarları/Güvenlik tabında “Güvenli Gezinme”, Twitter hesap ayarında "HTTPS" kullan seçeneğinin işaretli olmaması gerekiyor. Ücretlendirme yaşamaman için Twitter'a girişlerini http://mobile.twitter.com, Facebook'a girişlerini http://m.facebook.com adresleri üzerinden sağlaman gerekmektedir.

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkür ederiz.

Vodafone Forum Ekibi

Mesaj 5 / 28 (25.042 Görüntüleme)
Çırak
terziib
İleti Sayısı: 3

2 aydır internete giriyordum dün paket aldım şimdi internete giremiyorum neden ayarları yaptım yine yok devamlı mesaj geliyor internete girmek için paket alın diye ama sistemde 100 mb tanımlı internetim var nasıl iş anlamadım

Mesaj 6 / 28 (24.593 Görüntüleme)
Moderator (Emekli)
Yusuf
İleti Sayısı: 8.390

Merhaba terziib,

Paketini satın aldığına dair onay SMS'i gelmiş miydi? Hattında tanımlı internet paketinin durumunu buradan görebilir, paket satın alma işlemini sağlayabilirsin. Hattına gönderilen SMS'ten paketinin olmadığı anlaşılıyor. Paketinin bitmiş olması halinde de aynı şekilde SMS alabilirsin.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

terziib yazdı:

2 aydır internete giriyordum dün paket aldım şimdi internete giremiyorum neden ayarları yaptım yine yok devamlı mesaj geliyor internete girmek için paket alın diye ama sistemde 100 mb tanımlı internetim var nasıl iş anlamadım

Mesaj 7 / 28 (24.582 Görüntüleme)
Çırak
terziib

internet paketim var görünüyor çağrı merkezini aradım onlarda var diyor ayarları yap diyolar yapıyorum ama internete girmiyor telefonla aramaktan bezdim onlarda bişe bilmiyor en fazla 9 tl miz yanacak bi daha da almam internet paketi olur biter
Mesaj 8 / 28 (24.543 Görüntüleme)
Moderator (Emekli)
Yusuf
İleti Sayısı: 8.390

Merhaba terziib,

Sorunun ile ilgili daha fazla bilgiye ihtiyaç duyduğumuz için sana özel mesaj gönderdim. Mesaj kutunu kontrol edebilir misin?

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

terziib yazdı:
internet paketim var görünüyor çağrı merkezini aradım onlarda var diyor ayarları yap diyolar yapıyorum ama internete girmiyor telefonla aramaktan bezdim onlarda bişe bilmiyor en fazla 9 tl miz yanacak bi daha da almam internet paketi olur biter

Mesaj 9 / 28 (24.541 Görüntüleme)
Çırak
seyfirap

LG Optimus L5 telefonumdan mobil tv izlemek istiyorum ayarlarını nasıl yapacağım ?
Mesaj 10 / 28 (24.281 Görüntüleme)