Diğer Popüler Markalar

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
innocent_
İleti Sayısı: 2
Kabul Edilen Çözüm

General Mobile Discovery MMS Ayarları

Öncelikle iyi forumlar;

Cihazım General Mobile Discovery, MMS destekleyen bir telefon ve çift hatlı.2 hat kullanıyorum Vodafone ve Avea, diğer hattımın mms ayarlarını alabiliyorken neden vodafone bana cihazınız desteklenmiyor diye mesaj atıyor. Vodafone ile mms alıp mms göndermek istiyorum.

Yapılabilecek işlemleri belirtir ve beni de bilgilendirirseniz sevinirim... Saygılarımla Arz Ederim.

Mesaj 1 / 7 (13.498 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
1 Yıldızlı Ustabaşı
ZoooRoooo
İleti Sayısı: 953

Ynt: General Mobile Discovery MMS Ayarları

Merhaba innocent_

MMS AC yazıp 7048,e sms atarak cihazın mms servis ayarlarını almayı denedinizmi, ve denediyseniz halen Desteklememektedir diyorsa 542 Müşteri hizmetlerini arayıpda irtibata geçmenizi talep ederim . !
Mesaj 2 / 7 (13.488 Görüntüleme)
Vodafone Çalışanı
Müge
İleti Sayısı: 7.603

Merhaba innocent_,

Kullandığın cihazla ilgili destek veremiyoruz ancak, belirtmiş olduğun çift hatlı cihaz özelliğine göre şunu belirtebilirim ki; işlem yapmak istediğin Vodafone SIM kartının SIM 1 yuvasında takılı olması gerekmektedir. Sonrasında cihaz ayarlarını talep edebilirsin.

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkür ederiz.

Vodafone Forum Ekibi

innocent_ yazdı:

Öncelikle iyi forumlar;

Cihazım General Mobile Discovery, MMS destekleyen bir telefon ve çift hatlı.2 hat kullanıyorum Vodafone ve Avea, diğer hattımın mms ayarlarını alabiliyorken neden vodafone bana cihazınız desteklenmiyor diye mesaj atıyor. Vodafone ile mms alıp mms göndermek istiyorum.

Yapılabilecek işlemleri belirtir ve beni de bilgilendirirseniz sevinirim... Saygılarımla Arz Ederim.

Mesaj 3 / 7 (13.487 Görüntüleme)
Çırak
innocent_
İleti Sayısı: 2

Zaten 1. hat olarak micro sim kabul ettiği için daha aktif kullandığım vodafone hattımı kestirerek sim1 bölümüne taktım. mms için ayarları istedim ama hala uyumsuz model diyor, müşteri hizmetlerini arayınca kesin olarak bir ayar gelecek mi telefonuma yoksa mms ayarlarının bu cihaz için desteklenmesini bir süre daha beklemek mi gerekir ya da bu tel ile vodafone'un mms hizmetinden ömür boyu yararlanamayacak mıyım?

Mesaj 4 / 7 (13.472 Görüntüleme)
Moderator (Emekli)
Yusuf
İleti Sayısı: 8.390

Merhaba innocent_,

Kontrol ettiğim kadarı ile cihazın Android işletim sistemine sahip. Cihazının tam menü bilgisine sahip değilim. Genel olarak bilgi vermek gerekirse; Ayarlar > Diğer Ayarlar ( Kablosuz Özelliği ve Ağlar ) > Mobil Şebekeler > Erişim Nokası Adları adımlarını takip ettikten sonra seçenek tuşuna basıp "Varsayılana Sıfırla" seçeneğini seçerek otomatik ayar yapmayı deneyebilir misin?

Sorunun devam ederse daha önce burada elle ayar yapabilmek için bilgi paylaşılmıştı. Yönlendirdiğim sayfayı da kontrol etmeni öneririm.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

innocent_ yazdı:

Zaten 1. hat olarak micro sim kabul ettiği için daha aktif kullandığım vodafone hattımı kestirerek sim1 bölümüne taktım. mms için ayarları istedim ama hala uyumsuz model diyor, müşteri hizmetlerini arayınca kesin olarak bir ayar gelecek mi telefonuma yoksa mms ayarlarının bu cihaz için desteklenmesini bir süre daha beklemek mi gerekir ya da bu tel ile vodafone'un mms hizmetinden ömür boyu yararlanamayacak mıyım?

Mesaj 5 / 7 (13.449 Görüntüleme)
Çırak
ajanm2
İleti Sayısı: 1

Merhaba

Sırf bu problem için giriş yaptım forumdaki yapılandırmayı manuel olarak sağlıyorum yalnız hala aynı şekilde indirme işlemi sağlayamıyorum veri bağlantısını mobildende kablosuzdan da sağlayarak mms'i "indir" butonu ile indirmeye çalışıyorum yalnız indirmiyor.. Generel Mobile Discovery ile ilgili genel bir problemmidir acaba anlayamadım. Konu hakkında yardımcı olmanızı rica ediyorum.

İyi çalışmalar..
Mesaj 6 / 7 (8.917 Görüntüleme)
Moderator
MehmetA
İleti Sayısı: 10.926

Merhaba ajanm2,

Buradan MMS Servisi'nin açık olup olmadığını kontrol eder misin?

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

ajanm2 yazdı:
Merhaba

Sırf bu problem için giriş yaptım forumdaki yapılandırmayı manuel olarak sağlıyorum yalnız hala aynı şekilde indirme işlemi sağlayamıyorum veri bağlantısını mobildende kablosuzdan da sağlayarak mms'i "indir" butonu ile indirmeye çalışıyorum yalnız indirmiyor.. Generel Mobile Discovery ile ilgili genel bir problemmidir acaba anlayamadım. Konu hakkında yardımcı olmanızı rica ediyorum.

İyi çalışmalar..

Mesaj 7 / 7 (8.914 Görüntüleme)