Diğer Popüler Markalar

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
fling
İleti Sayısı: 2

GM Discovery ''Bağlantı sorunu veya geçersiz MMI Kodu'' Sorunu

Cihazımın sensör kalibrasyonunu yapmam gerek ve bunun için *#0*# kodunu girmem lazım (telefon ayarlarında yok) giremiyorum başka yolu da yok kesinlikle girmem lazım ama bu hatayı veriyor. Ayrıca ödemeli de atamıyorum. Yardımcı olursanız çok teşekkür ederim.

Mesaj 1 / 4 (1.760 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Moderator (Emekli)
Yusuf
İleti Sayısı: 8.390

Ynt: GM Discovery ''Bağlantı sorunu veya geçersiz MMI Kodu'' Sorunu

Merhaba fling,

Almış olduğun hata cihazının yazılım sürümü kaynaklıdır. Cihazının son güncellemelerinin yüklü olduğuna emin olmanı öneriririm. Sorununun devamı halinde cihazının yetkili servisi ile görüşmelisin.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

fling yazdı:

Cihazımın sensör kalibrasyonunu yapmam gerek ve bunun için *#0*# kodunu girmem lazım (telefon ayarlarında yok) giremiyorum başka yolu da yok kesinlikle girmem lazım ama bu hatayı veriyor. Ayrıca ödemeli de atamıyorum. Yardımcı olursanız çok teşekkür ederim.

Mesaj 2 / 4 (1.749 Görüntüleme)
Çırak
fling
İleti Sayısı: 2

[ Düzenlendi ]
Bunun cihazla alakali olduğunu duşunmuyorum. Eski cihazimda da bazen oluyordu ama arada defalarca yapmaylada olsa oluyordu. Bazi yerlerde okudum bu sorun Turkcell'de de varmis sanirim kod yazilirken #'sen sonraki terimleri görmüyor mus sitelerin sorunun bundan kaynaklandigini düşünüyorum. Birkaç farklı arkadasima söylediğinde onlarında bazen bu sorunu yasadigini duydum ama bende sürekli bu sorun var yani cihazla alkali değil gibi görünüyor. İlgilenirseniz çok mutlu olurum.
Edit: Ayrıca zaten son sürüm yüklü.
Mesaj 3 / 4 (1.738 Görüntüleme)
Moderator (Emekli)
EyüpM
İleti Sayısı: 933

Merhaba fling,

Yaşamış olduğun sorun ile ilgili @Yusuf'un da belirttiği gibi, cihazının teknik servisi ile görüşmeni öneririm.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

fling yazdı:
Bunun cihazla alakali olduğunu duşunmuyorum. Eski cihazimda da bazen oluyordu ama arada defalarca yapmaylada olsa oluyordu. Bazi yerlerde okudum bu sorun Turkcell'de de varmis sanirim kod yazilirken #'sen sonraki terimleri görmüyor mus sitelerin sorunun bundan kaynaklandigini düşünüyorum. Birkaç farklı arkadasima söylediğinde onlarında bazen bu sorunu yasadigini duydum ama bende sürekli bu sorun var yani cihazla alkali değil gibi görünüyor. İlgilenirseniz çok mutlu olurum.
Edit: Ayrıca zaten son sürüm yüklü.

Mesaj 4 / 4 (1.727 Görüntüleme)