Apple

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
pinti
İleti Sayısı: 2

tarifemi değiştirmeden telefon almak

yaklaşık 5 senedir vodafone cep avantaj heryöne tarifesini kullanıyorum ve tarifemi değiştirmedn telefon almak istiyorum . aylık 250 dkher yöne yurt dışı içinde kullanım hakkım ve ben özellikle yurt dişi bedavası için tarifemi değiştirmek istemiyorum çünki bu tarifeden çıkarsam daha yüksek fiyatlarla yurt dışı kullanım hakkı var dakikalar yani 

vodafone neden sadık müşterilerine düşünmüyor ve onlara telefon almak için hak tanımıyor ????

Mesaj 1 / 4 (1.308 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Vodafone Çalışanı
Müge
İleti Sayısı: 7.603

Ynt: tarifemi değiştirmeden telefon almak

Merhaba pinti,

Yeni ACAİP Cihaz Kampanyaları'nda yararlanabildiğin tarifelerin bilgisine, almak istediğin cihazı buradan seçerek ulaşabilirsin. Yeni Red Tarifelerimiz'de de dakikalarını yurtdışı yönüne doğru kullanabiliyorsun.

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkür ederiz.

Vodafone Forum Ekibi

pinti yazdı:

yaklaşık 5 senedir vodafone cep avantaj heryöne tarifesini kullanıyorum ve tarifemi değiştirmedn telefon almak istiyorum . aylık 250 dkher yöne yurt dışı içinde kullanım hakkım ve ben özellikle yurt dişi bedavası için tarifemi değiştirmek istemiyorum çünki bu tarifeden çıkarsam daha yüksek fiyatlarla yurt dışı kullanım hakkı var dakikalar yani 

vodafone neden sadık müşterilerine düşünmüyor ve onlara telefon almak için hak tanımıyor ????

Mesaj 2 / 4 (1.289 Görüntüleme)
Çırak
pinti
İleti Sayısı: 2

vodafone red tarifeleri en ucuzu 70 tl den başlıyor ben tarifem 25 tl o yüzden değiştirmek istemiyorum kullandığım ve ödediğimin 3 katı kullanmaycağım dakikalar için neden boşuna harcayayım ki dimi ama ben kendi tarifemin üzerine cihaz istiyorum fakat sadık müşterilerini hiç düşünmüyor demekki vodafone anlaşılan

Mesaj 3 / 4 (1.283 Görüntüleme)
5 Yıldızlı Ustabaşı
HamdullaH
İleti Sayısı: 4.868

Merhaba pinti

Kampanyalarda bulunan A.C.A.İ.P Teknolojik cihazları sadece Red tarifeleri üzerine alabilirsin...Bulunduğun tarifeden Red tarifelerine geçmek istemiyorsan.Diğer faturalı tarifelerden birine geçebilir ve farklı cihaz kampayalardan yararlanabilirsin..Diğer cihaz kampanyaları bilgilerine buradan ulaşabiirsin.

pinti yazdı:

vodafone red tarifeleri en ucuzu 70 tl den başlıyor ben tarifem 25 tl o yüzden değiştirmek istemiyorum kullandığım ve ödediğimin 3 katı kullanmaycağım dakikalar için neden boşuna harcayayım ki dimi ama ben kendi tarifemin üzerine cihaz istiyorum fakat sadık müşterilerini hiç düşünmüyor demekki vodafone anlaşılan

Mesaj 4 / 4 (1.280 Görüntüleme)