Apple

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
İleti Sayısı: 3

FaturayaekCihaz

6 aydır Vodafone faturalı hat kullanmaktayım faturalarımın tamamını son ödeme tarihinden bir kaç gün önce ödedim. En yüksek paketi kullanmaktayım puanımda hiçbir artış olmuyot sürekli kontrol ettiriyorum. 6 ay boyunca red elite paketi kulllanıp sürekli ödemeleri önceden yapmama rağmen puanımın yükselmemesi çok saçma ben ki faturalarımın hiçbiri 200 ün altında değil yinede cihaz alamıyorum alamamayı bırakın 198 puandan üste çıkamadım nasıl bir şeyde konu hakkında çok şikayetçiyim puanım yükselmeyecekse söyleyin vofafone hattımı iptal edeyim konudan çok şikayetçiyim
Mesaj 1 / 4 (104 Görüntüleme)
Çırak

Ynt: FaturayaekCihaz

Sakın Cep merkezine gitmemi söylemeyin sürekli gidip gidip orda rezil olmaktan bıktım bir daha gidip orada rencide olmak ve sürekli gidip gidip eli boş dönmek istemiyorum yani ben toplam 6 ayda 1200 1500 lira ödeme yapıyorum daha altı ay olduğunu belirtiyorum ödemelerim de tamamen düzenli Vodafone bana 198 puan verecek saçmalığın âlası. Yani gerçekten bu konu çok sinirimi bozdu ve vodafone a bakış açımı zedeledi.
Mesaj 2 / 4 (102 Görüntüleme)
Highlighted
Moderator
İleti Sayısı: 4.304

[ Düzenlendi ]

Merhaba Ferhat4455,

Limit puanı etkileyen birçok parametre bulunmaktadır. Limit puandaki değişiklikler 30 ile 60 gün arasında yansımaktadır. Tarafımızdan limit puana müdahale sağlanamamaktadır. Dilersen cep merkezleri üzerinden sorulama yapabilirsin.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

Ferhat4455 yazdı:
6 aydır Vodafone faturalı hat kullanmaktayım faturalarımın tamamını son ödeme tarihinden bir kaç gün önce ödedim. En yüksek paketi kullanmaktayım puanımda hiçbir artış olmuyot sürekli kontrol ettiriyorum. 6 ay boyunca red elite paketi kulllanıp sürekli ödemeleri önceden yapmama rağmen puanımın yükselmemesi çok saçma ben ki faturalarımın hiçbiri 200 ün altında değil yinede cihaz alamıyorum alamamayı bırakın 198 puandan üste çıkamadım nasıl bir şeyde konu hakkında çok şikayetçiyim puanım yükselmeyecekse söyleyin vofafone hattımı iptal edeyim konudan çok şikayetçiyim

Mesaj 3 / 4 (88 Görüntüleme)
Çırak

Bir çok parametre içersinden benim uygun olmadığım parametreyi açıklarmısınız? Cep merkezi üzerinden sorgulama yapmak istemediğimi belirttim puanımda zerre artış gözlenmiyor çünkü böyle bir hizmet gerçekten rezalet. Limit puanını aslında faturasını ödeyemeyene veriyorsunuz ki adam borcunu kapayamasın.
Mesaj 4 / 4 (61 Görüntüleme)